{{ccSecond}}

ثانیه

{{ccMinute}}

دقیقه

{{ccHour}}

ساعت

{{ccDay}}

روز

{{ccMonth}}

ماه

توضیح رویداد

بذار با چند تا سوال شروع کنیم که بدونی قضیه از چه قراری هست... شغلی نداری؟ ایده داری؟ مهارت ایجاد یک کسب و کار رو چطور؟ طراح یا گرافیست و خیلی خوش ذوق و پر انرژی هستی؟ شاید هم یک برنامه نویس وب یا موبایل خیلی کارا و حرفه ای هستی؟ استارت آپی داری ولی نیاز به تیم داری؟ نمیدونی چطور باید به یک ایده رسید؟ نمیدونی چطور میشه به بهترین نحو یک ایده رو ارائه داد؟ نمیدونی چطور میشه یک تیم کارا و حرفه ای برای پیاده سازی ایده ات تشکیل بدی؟ اصلاً کسی رو پیدا نمیکنی که بهت برای پیاده سازی ایده ات کمک کنه؟ در مورد مبانی کارآفرینی و مدیریت استارت آپ مشکلی داری؟

خب یک خبر خوب برات دارم این رویداد جواب تمام این سوالات رو میتونه واسه ی تو فراهم کنه! چطوری؟ خب با برگزاری چهار رویداد در قالب یک رویداد به اسم جهش استارت آپی، میدونی ما به این نتیجه رسیدیم که دنیای استارت آپ ها وقتش رسیده که دچار یک تحول بشه و استارت آپ ها رو با یک جهش کاربردی به سمت موفقیت سوق بدیم؛ این رویداد سه رویداد مرکز رو برای پیشبرد اهداف تو شامل میشه رویداد اول Fix Up 1 که در واقع یک رویداد تعریف شده برای رفع مشکلات و آموزش مطالب اساسی کارآفرینی و مدیریت مخصوص استارت آپ ها در نظر گرفته شده، رویداد دوم هم همون رویداد Free Pitch 4 هستش که افراد ایده پرداز میان ایده های خودشون رو بدون اسلاید و در 5 دقیقه ارائه میدن و ایده­ ها برای 5 دقیقه بعد از ارائه داوری میشن و ایده­ های منتخب در پایان رویداد با جمع بندی داورها مشخص میشن و حالا وقتشه که توی رویداد سوم که همون رویداد Fix Up 2 هستش، مدرس رویداد درباره ی مبحث مهم و حیاتی تیم سازی صحبت کنه و به ایده پردازها و همینطور افراد فنی، کسب و کار و طراح یاد بده که چطور تیم استارت آپی خودشون رو تشکیل بدن و یا در یک تیم استارت­آپی عضو بشن در نهایت زمان رویداد چهارم میرسه که اولین رویداد تیم­سازی مرکز استارت­آپ با عنوان Team Up هستش و مخصوص تیم سازی و شبکه سازی میشه و در واقع بیشتر به ارتباط و گفتگوی افراد ایده پرداز با افراد متخصص برای تشکیل تیم های استارت آپی مربوط میشه، در نهایت هم پذیرایی و عکس دسته جمعی صورت میگیره در ضمن برای تمام افراد شرکت کننده گواهی حضور معتبر از طرف مرکز استارت آپ استان کرمانشاه صادر میشه.

تازه تمام استارت آپ های منتخب که حالا تیمشون رو هم تشکیل دادن در مرکز استارت آپ بهشون امکانات از جمله اینترنت، فضای کاری و مشاوره های کارآفرینی در هنگام پیاده سازی و سایر امکانات داده میشه تا روی ایده های خودشون کار کنن در ضمن زمانی که اولین نسخه قابل ارائه به بازار خودتون رو آماده کنید در رویدادی از مرکز با عنوان Startup Demo طرح خودتون رو ارائه میدید تا دور اول سرمایه­ گذاری ریسک پذیر رو داشته باشید و برای استارت ­آپ خودتون سرمایه­ گذار پیدا کنید البته یک چیز دیگه، تا برای ایده­ ات حداقل یک سرمایه ­گذار پیدا نکنیم مهمون ما هستی...

مدیر رویداد

مهدی طلایی

مدیر مرکز استارت آپ استان کرمانشاهحامیان رویداد

اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمانشاه

خانه چاپ زانکو

گروه رسانه ای زی تاک

ثبت نام در رویداد و اطلاعات بیشتر

  ثبت نام